PRIDAŤ INZERÁT

Pravidelný příjem a dostupné bydlení pro každého!

PRÁCA

Pravidelný příjem a dostupné bydlení pro každého!

22.02.2014   celá SR   http://projektdb.cz

Už Vás někdy napadlo, že by bylo dobré v dnešní době nedostupných hypoték a nedostatku dobře placených pracovních míst získat možnost výdělku z domova, který by Vám zaplatil dluhy, zaplatil veškeré životní potřeby a ještě naspořil na Vaše vlastní bydlení? Umožnil by Vám pohodovější životní styl, žádný stres a více radosti. Pokud ano, neváhejte ani minutu a napište si pro více informací na email. Rád Vám vše podrobně vysvětlím. Je to velice jednoduché. Vše je podloženo smlouvou.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Martin Zelinka  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 145Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 16.7.2019
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predaj citrusov

Ponúkam na predaj citrusy, rôzne druhy.


Svadobné šaty

Ruším svadobný salón. Predávam lacno cez 30 svadobných šiat, rôzne veľkosti. Pri kúpe všetkých šiat cena 6500,- Šaty po kuse 200-250. Dohoda možná.


Prijímame výtvarné diela do jarnej aukcie umenia

Prijímame výtvarné diela do aukcie umenia. K predbežnému odhadu stačí kvalitná fotografia ponúkaných predmetov zaslaná na našu adresu poštou alebo prostredníctvom internetu.


strážnik BA

SBS prijme do PP strážnika do objektu v BA (TPP, dohoda), termín:ihneď, podmienky - platný preukaz OS, bezúhonnosť, spoľahlivosť, čistý odpis z registra trestov, vek od 19 r., viac info na t.č. 0903 598 333