PRIDAŤ INZERÁT

Schindeleho minerály 250kaps - TOP CENA

ZDRAVIE

Schindeleho minerály 250kaps - TOP CENA

21.02.2014   celá SR   http://www.levia.sk

Internetový obchod LeVia ponúka pomocnú ruku na ceste k zdraviu a pohode spotrebiteľov cez sortiment výrobkov zdravej výživy, bio, ekoproduktov a rôzneho doplnkového tovaru. Viac info na našom webe

19.20 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: LeVia.sk  Telefón: 0911656061Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 135Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 23.1.2019
Miloš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hľadáte akútne ubytovanie v Bratislave?

Hotel Galéria ponúka ubytovanie počas leta za konkurenčne najnižšie ceny! V ponuke sú 1- 4-lôžkové izby so sociálnym zariadením priamo na izbe, free wifi, bufetové raňajky!


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Vysokotlaký čistič

Predám málo používaný vysokotlakový čistič EVOPUR Je to naftový vyvíjač pary s možnosťou samostatného pridávania saponátu. Vhodné na použitie v chovných priestoroch na dezinfekciu, odmasťovanie a čistenie áut, odmrazovanie stavebného materiálu. Má mnohostranné využitie.


Hľadáme operátorov/ky výroby- Lozorno

Pracovná náplň: Výroba strešných okien pre automobilový priemysel Vykonávanie montážnych a demontážnych prác Vykonávanie manipulačných prác Drobná manuálna práca Kompletizácia Platové podmienky: 900 – 950 € brutto Ubytovanie zabezpečené- príspevok na ubytovanie 110 € Pracovný čas: štvorzmenný pracovný režim, 8 hodinový pracovný čas Stravné lístky v hodnote 3,40 Kontakt: +421 908 723 867