PRIDAŤ INZERÁT

Personálny konzultant s maďarským jazykom

PRÁCA

Personálny konzultant s maďarským jazykom

11.02.2014   Banská Bystrica   http://www.atena.sk

ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o. Informácie o pracovnom mieste • Miesto práce: Námestie SNP 14, 974 01 Banská Bystrica • Ponúkaný plat (brutto): dohodou • Termín nástupu: ASAP • Druh pracovného pomeru: plný úväzok Náplň práce, právomoci a zodpovednosti • komunikovanie s maďarsky hovoriacimi klientmi, • inzerovanie voľných pracovných ponúk, • informovanie klientov o možnostiach ich uplatnenia na trhu práce, Kontaktná osoba: Ing. Ivana Lorincová Tel. č.: 0948 113 288

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Ing. Ivana Lorincová  Telefón: 0948113288Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 392Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 20.8.2019
Anabela

Vyberáme z vašich inzerátov:


Cvičíme slovenčinu

Učiteľ naučí slovenčinu deti základných a stredných škôl, príprava na maturitu, reparáty a monitor.


SPRACOVANIE REKLAMNYCH DOKUMENTOV

SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Přivýdělek z domu na PC

Do týmu hledám šikovné ambiciózní lidi pro služby v oblasti zdravého životního stylu a kondice. Požaduji aktivní přístup, zájem o obor, znalost PC, popř. sociálních sítí, věk min. 18 let. Nabízím: -práce z domu formou homeoffice, -práce přes sociální sítě, - 2-3 hodiny denně, -přivýdělek ke studiu, zaměstnání nebo jako hlavní činnost, -zaškolení a podpora samozřejmostí. Pro zařazení do výběrového procesu vyplňte formulář na webových stránkách.


Cementové a anhydritové potery

Vykonávame anhydritové a cementové potery v Za a Tn kraji. ANHYDRITOVÝ POTER:výhoda anhydritového liateho poteru je vo vysokej úrovni rovinatosti,výborné vlastnosti priehrevnosti materiálu idealne pre podlahové kúrenia.Robí sa bez potrieb kari rohoží,netreba dilatovať do 600m2 a dá sa zaliať až 1000m2 denne.Anhidrit má pevnosť porovnateľnú s cementovým poterom.CEMENTOVÝ POTER:je vhodný do vlhkejších priestorov pivnice,garáže,balkóny a do rodinných domov kde nieje podlahové kúrenie.Robíme takisto aj betónové platne,terasy spádové potery.