PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkame Vám masáže v pohodlí vášho domova

ZDRAVIE

Ponúkame Vám masáže v pohodlí vášho domova

10.02.2014   Bratislava   http://www.infinitycare.sk

Doprava zdarma. Ponúkame Vám uvoľnenie, relax a oddych pomocou masáže po každodených povinnostiach, starostiach, ako aj fyzickej námahe. Môžete si vybrať z rôznych typov masáží ako klasická, relaxačná alebo športová. Špecializujeme sa predovšetkým na individuálny prístup k našim klientom, aby sme dosiahli čo možno najlepších výsledkov vedúcich k ich spokojnosti. Keďže v dnešnej uponáhlanej dobe ľudia nestíhajú navštevovať masážne salóny, ponúkame masáže v pohodlí domova priamo u našich klientov.

9.99 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Michal Orlicek  Telefón: +421917866173Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 141Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Pracovné ponuky do zahraničia

Ponúkame pracovné ponuky do rôznych krajín a na rôzne pracovné pozície. Aj samostatne, aj partie, aj páriky. V ponuke máme krajiny ako Nemecko, Rakúsko, Nórsko, Írsko, Veľká Británia, Česko, Holandsko, Švédsko, Fínsko. Hľadáme: Asfaltovačov Zváračov Pokrývačov Sklady - automobilka, internetový obchod MCdonald Tesár Obkladačov Sadrokartónistov Vodárov Elektrikárov Natieračov Automechanikov CNC operátrov Lekárov, zdravotné sestry Nástrojárov Mäsiarov Inštalatérov V prípade ak by ste mali záujem o bližšie informácie o danej pracovnej pozícií kontaktujte nás na tel. číslach 0948 373 181, 0948 110 922.


práca na doma

Ponuka administratívnej brigády. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Pre celé Slovensko. Pre zamestnaných, nezamestnaných, študentov, dôchodcov, MD. Viac info emailom, telefonicky


Ponuka administrativnej prace

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


preprava letisko krakow katowice

Ponukame lacnu prepravu na a z letisk Krakow, Katowice, Bratislava, Budapest, Wien a ine v celej EU. Firemne a rodinne akcie nonstop lokality po, pp, lm, sn, sl, rv, gl, ke, le.