PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Sobota, 20.10.2018
Vendelín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponúkam doučovanie matematiky a fyziky

Študoval som Fakultu matematiky fyziky a informatiky odbor fyzika a doučujem všetky úrovne matematiky a fyziky (nielen) na skúšky zápočty či reparáty.5-ročné skúsenosti s doučovaním,časovo sa Vám viem prispôsobiť.Prí­padne pomôžem so zadaniami.Cena 8e/45minút.


recepčná v BA

Prijmeme do TPP pracovníčku na pozíciu recepčnej v SBS na objekte v BA. Podmienkou je platný preukaz SBS, bezúhonnosť a spoľahlivosť, čistý odpis z registra trestov. V prípade záujmu vám poskytneme viac informácií na tel.č. 0903 598 333.


Priemyselný robot KUKA KR 200

Ponuka sa týka použitého pracoviska s robotom Kuka KR 200/3. Základné informácie o robote: Priemyselný robot: * Kuka KR 200/3 * Nosnosť [kg]: 200 * Dosah [mm]: 2400 * Rok výroby robota: 2003 Návrhované použitia: * paletizácia * obsluha strojov Vďaka veľkej nosnosti môže byť používaný pri aplikácii paletizácie a pri prenášaní predmetov (obsluha obrábacích strojov, hranovacích lisov). Pracovisko sa fyzicky nachádza v poľskom depe robotov v Krakove. Planujete robotizovanie podniku? Myslíte si, že robot sa hodí do Vášho podniku? Kontaktujte nás! Pridajte sa k robotizovaným!


Internetový športový obchod CitySport

City Sport e-shop je online predajňa ponúkajúca športový textil a obuv svetoznámych značiek adidas a NIKE. Obohaťte svoj šatník o štýlové tričká, mikiny, kabáty, vesty, čiapky, súpravy, nohavice, legíny, šortky, topánky, šľapky, sandále, kabelky, batohy či peňaženky. Módne kolekcie adidas a NIKE zaručene oslovia ženy, mužov aj deti. Navštívte internetový obchod City Sport a zaručene si vyberiete.