PRIDAŤ INZERÁT

EuProgres.sk - Praca v Nemecku - Opatrovanie

PRÁCA


EDITÁCIA INZERÁTU č. 72193


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 22.1.2021
Zora

Vyberáme z vašich inzerátov:


Anglický buldog-bulldog

Šteniatka pripravené k odberu zaočkované,odčervné 3x psík a 1x sučka buldoček...


Běžecký pás Precor - TRM 835 - Repasovaný

Model běžeckého trenažéru Precor TRM 835 je prémiovou řadou pro náročné použití v komerčních fitness centrech a klubech. Při konstrukci trenažéru byl kladen hlavní důraz na odolnost a trvanlivost. S využitím nejnovějších technických prvků se tyto požadavky podařilo naplnit, což dokazuje oblíbenost tohoto typu po celém světě. Stroj je kompletně repasovaný a 1 rok na něj drží záruku Fitness pohotovost, která vám poskytne i následný servis. Stroj vyhledáváme v Evropských aukcích a proto pokud vás zajímá aktuální cena a termín dodání napište si o nabídku. Provozujeme bazar a podobné stroje i rozbité od vás rádi odkoupíme. Cena je bez DPH. Prodej pouze pro plátce DPH.


Predám (čb) laserovú tlačiareň Tally Genicom 9022

Predám používanú funkčnú monochromatickú – čb laserovú tlačiareň Tally Genicom 9022. Tlačiareň je vhodná na bežné používanie, či testovanie kaziet. Tlačiareň používa náplne 43376 (v cene 25€ ). Tlačiareň sa predáva samostatne, bez príslušenstva. K predajnej cene sa pripočítava cena dobierky.


Vyhrevna podlozka - ohrevna doska 31cm pes

Digitálne riadená celokova vyhrevna podlozka , ohrevna doska určená pre psa macku zajace kraliky ... Taktiez je mozne pouzit na temperovanie priemyselnych strojov. velkost priblizne : 31x31x1cm , napajanie : 12V , 24w digitalna regulacia : termostat dvojriadkovy, ktory riadi a zobrazuje aktualnu teplotu na ohrevnej doske a spodny udaj zobrazuje nastavenu teplotu.