PRIDAŤ INZERÁT

Zarobte si z domu na počítači (mobile) a internete

PRÁCA


EDITÁCIA INZERÁTU č. 72079


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 19.1.2021
Drahomíra

Vyberáme z vašich inzerátov:


Jazykové korektúry

Urobím jazykovú korektúru Vašej záverečnej práce.


Vreckové hodinky - retro bronzový VLAK 3 3D dizajn

Retro vreckové hodinky s retiazkou Majú kvalitné 3D retro prevedenie Materiál: Nehrdzavejúca oceľ Priemer: cca 4,8 cm Hrúbka: cca 1,5cm Dĺžka retiazky: cca 80cm. V našej ponuke je približne 50 rôznych druhov vreckových hodín.


Brigáda - odmena za registráciu

Ahojte, ponúkam možnosť si privyrobiť len za registráciu online banky Bitwala (bez poplatkov). Je to overené! Používam ju už takmer 2 mesiace. Stačí prejsť registračným linkom (pošlem e-mailom). a odmena 15 EUR je za pár minút Tvoja. Pre viac info mi pošli správu. Pošlem aj pomôcku a podrobné inštrukcie.


Vypratávanie Kysucké Nové Mesto likvidácia 0903581406

Kysucké Nové Mesto . Kompletné vypratanie nehnuteľností, aj zariadených t.j. obsah vypraceme a zlikvidujeme obsah skríň, šatníkov, pivníc, komôr, povál... Vypraceme domy, byty, kancelárie, celé firmy, prevádzky, sklady, archívy, budovy, nebytové priestory, pivnice, povaly, garáže, záhrady, ... Čo treba rozoberieme, zdemontujeme, odpojíme. Rozbíjanie nábytku. Likvidácia a odvoz nábytku, tovaru. Demolačné a búracie práce. Dokážeme zlikvidovať aj celé budovy. Odvoz na zberný dvor. Bezproblémovo zlikvidujeme staré drevo, zaváraniny, kompóty, koberce, matrace. NONSTOP ! Aj víkendy a sviatky!