PRIDAŤ INZERÁT

* * * Privyrobte si z domu na počítači a internete * * *

PRÁCA


EDITÁCIA INZERÁTU č. 69760


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 11.12.2019
Hilda

Vyberáme z vašich inzerátov:


RENOVÁCIA VANÍ

Renovácia vaní je bezprašná technológia nanášania dvojzložkových živíc na poškodený a znehodnotený povrch kúpeľňovej vane. Celá práca trvá 2-3 hodiny a po ukončení práce je nutné nechať povrch 48 hodín vytvrdzovať v uzatvorenej kúpeľni. Mám 25 rokov prax a na prácu dávam 5 rokov záruku.


robím gélové nechty lacno

Chceš mať krásne nechty? Tak ma navštív! Robím modeláž gélových nechtov a venujem sa tomu 3 roky. Sídlim v Slovenskej Ľupči t.j 10km od Banskej Bystrici smer Brezno. Pozri si moje fotky a ak budeš mať záujem tak ma kontaktuj :)


ponuka pôžičky

Hľadali ste úver od súkromného veriteľa alebo bankového sektora? Tu je príležitosť získať lacný a spoľahlivý úver za 3% sadzbu Kontaktný e-mail pre viac informácií


Vedúci obchodnej skupiny

Hľadáme uchádzačov na pozíciu vedúceho obchodnej skupiny do pobočiek v BA a TN.Prvé dva až tri mesiace sa musí uchádzač oboznámiť s fungovaním spoločnosti , náplňou práce , prejsť kompletným zaškolovacím procesom samozrejme v rámci pracovného pomeru. Náplň práce : Komunikácia s partnermi spoločnosti , kompletná administratíva okolo kancelárie, komunikácia s klientmi a po kompletnom zaškolení zodpovednosť za menší tím ľudí , do budúcnosti s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu.V prípade záujmu nám zašlite svoj štrukturovaný životopis na náš mail. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, s ktorými si naši personalisti dohodnú termín osobného pracovného pohovoru.