PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Pondelok, 13.7.2020
Margita

Vyberáme z vašich inzerátov:


Preprava a sťahovanie Ba

Ponúkame prepravu a sťahovanie bytov, skladov a nábytku vozidlom Iveco v rámci Bratislavy a na celom území Slovenskej Republiky. Všetky ceny dohodou na základe bezplatnej obhliadky, resp. na základe telefonickej alebo mailovej objednávky. Cena už od 30,- eur za prepravu v rámci BA za auto aj s vodičom.


Športové digitálne hodinky QUEEN-US 0217

Moderný športový LED náramok. Jednoduché upevnenie na ruku. Pri pohybe nezavadzia. Vhodný na každodenné použitie. Určené nielen na šport, ale i bežné nosenie. Základné info: Silikónové športové digitálne hodinky (náramok). Vhodné pre ženy, mužov či študentov typ: digitálne Materiál displeja: tvrdený plast Remienok: silikón Priemer displeja: 3,3 x 1 cm /vrátane tlačítka/ Hrúbka remienka: 1,3 cm Dĺžka remienka: 22 cm Vodotesné: nie Farba: bledomodrá, ale možno zakúpiť aj rôzne iné farby, ako napríklad: bledomodré, fialové, rúžové, biele, žlté, červené, oranžové, zelené, hnedé, čierne.


Požičajte si peniaze od nás.

Vyberte si z výhodných pôžičiek od 400 Eur do 10000 Eur na našej stránke. Bez ručenia, bez poplatkov a s peniazmi do 48 hodín. Ponuka pre dôchodcov, živnostníkov, zamestnaných.


Opatrovanie počas leta v Nemecku

Leto