PRIDAŤ INZERÁT

Ponuka práce v klube v Žiline

PRÁCA


EDITÁCIA INZERÁTU č. 69728


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Sobota, 14.12.2019
Branislava, Bronislava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


MAXIMÁLNÍ VÝDĚLEK NA DOSAH RUKY

Jedná se o jednoduchou práci, kterou provádíte pomocí počítače a plníte jednoduché úkoly, které obdržíte v emailu. Práce je vhodná pro každého. Pracujete pouze doma a záleží jen na Vás, kolik času práci budete chtít věnovat. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na emailovou adresu


Predám náhradné diely na Alfa Romeo 156 Sportwagon

Predám náhradné diely na Alfa Romeo 156 Sportwagon 2,4 JTD diesel, 103kW. Kód motora 839 A6000. Všetky klampiarske, mechanické a interiérové diely, motor, klíma, 5-stupňová manuálna prevodovka,disky velkosti 15, el. sťahovanie okien vpredu, vzadu el. sťahovanie okien.


FRANCHISING - UPOZORNENIE

Franchising môžu ľahko zneužiť aj ŠPEKULANTI, či PODVODNÍCI. Buďte preto opatrní a preverte si spoločnosť ako aj ľudí, ktorí v jej mene vystupujú cez všetky verejne prístupné zdroje vrátane dlžníctva, zistite si činnosť, ktorou sa firma zaoberala v minulosti a či má skúsenosti priamo v oblasti, ktorej sa franchisa týka, koľko má pobočiek, ako tie pobočky fungujú a pod. skôr než niečo zaplatíte !