PRIDAŤ INZERÁT

Zarobte si z domu na počítači (mobile) a internete

PRÁCA


EDITÁCIA INZERÁTU č. 69684


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 6.12.2019
Mikuláš

Vyberáme z vašich inzerátov:


EURODIAG - Centrum modernej rezonančnej diagnostiky tela

Diagnostika komplet celého tela na najmodernejšom biorezonančnom prístroji. Zisťujeme príčiny všetkých zdravotných problémov a riešime ich prírodnou cestou. Vyše 10-ročné skúsenosti v oblasti alternatívnej diagnostiky a prírodnej liečby tela (zdiagnostikovaných vyše 8500 klientov na území SR i ďalších štátov EÚ). Bezkonkurenčné ceny v celej EÚ za poskytnuté služby.


Predam HECO victa 601 a 101

Predam HECO victa 601 stlpy a center 101, perfektny stav, cena za stlpy 160 a center 60 alebo dohodou pri kupe oboch paradny zvuk, preto prechadzam na vyssy odel


Ponuka administratívnej práce

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Sprchové posuvné dvere - VÝHODNÁ CENA!!!

Predám úplne nové,nerozbalené sprchové posuvné dvere zn.GEO/KOLO Sanitec za výhodnú cenu/dohoda možná.Pôvodná cena posuvných dverí bola 544 EUR. V prípade otázok a záujmu ma kontaktujte telefonicky alebo e-mailom. Veľkosť: 140x190 Rozmerové možnosti: 1350 - 1400 mm; Šírka vstupu: 565 mm. Možnost inštalácie s vstupom na pravej alebo ľavej strane. Do niky alebo na kombinácie s pevnou bočnou stenou.