PRIDAŤ INZERÁT

Čtyřicítka Nika

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 69250


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 24.1.2020
Timotej

Vyberáme z vašich inzerátov:


1 IZBOVÝ BYT - DVOJGARZONKA, UL. KRÁTKA

Ponúkame na predaj 1 izbový byt (dvojgarzonku) na Vinohradoch na ul. Krátka. Byt sa nachádza na 5 p./7, je v pôvodnom stave s možnosťou prerobenia podľa vlastných predstáv. V byte je zabudovaná skriňa na chodbe, v kuchyni je kuchynská linka so sporákom. Je tu murované jadro, v kúpelni je vaňa. Na podlahe je linoleum, okná pôvodné so žalúziami. Byt je družstevný. ID 108


Výrobná činnosť

Viete byť samostatní? Ste zruční? Obchodná spoločnosť ponúka manuálny spoluprácu na diaľku, spracovávanie reklamného materiálu, podložené zmluvou, všetko zabezpečené od zamestnávateľa. Spoločnosť hľadá pracovité a hlavne spoľahlivé pracovníkmi, ktorí majú záujem skutočne pravidelný a stály príjem, preto odpovieme len skutočne vážnym záujemcom. Činnosť je vhodná pre študentov, zamestnaných, nezamestnaných, mamičky. Plat sa vypláca k 30 dňu, navyše raz ročne vyplácaná motivačná odmena možné robiť na hlavnej aj vedľajšej príjem. Stačí trochu zručnosti a organizovanosti. raz ročne vyplácaná motivačné prémie. Platí pre celú Slovenskú republiku.


MOŽNÝ ZÁROBOK PRE KAŽDÉHO

Ponuka administratívnej brigády.Vykonávanie administratívnych úloh na základe pokynov.Zárobok 500 € mesačne.Zaškolíme.Pre celé Slovensko.Od 16 rokov.Ponuka vhodná aj popri zamestnaní,štúdiu,MD a dôchodku.Viac informácií na emaili.


Hotel galéria

Výhodné ubytovanie v rozprávkovo farebnej Galérii abstraktného umenia, umiestnenie obrazov v izbe podľa Vášho výberu priamo pri ubytovaní, možnosť namaľovať si obraz vo výtvarnej kaviarni hotela. Izby s vlastnou kúpelňou (WC, vaňa), Tv, Wifi. Parkovanie pred hotelom,internet a fitnessbox sú k dispozícií bezplatne.Bohaté raňajky formou švédskych stolov. Atraktívne prostredie, blízko Hlavnej stanice s jednoduchým prístupom do centra mesta.