PRIDAŤ INZERÁT

Mega kozy

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68917


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 22.10.2019
Sergej

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predaj garsónka Dolný Kubín

Ponúkame na predaj garsónku v Dolnom Kubíne. Viac informácií u makléra 0908946602.


Opatrim vasich rodicov alebo deticky...

Dobry Den volam sa Jana, mam 24 rokov hladam si pracu ako opatrovatelka. Rada opatrim vasich rodicov alebo deticky. Mam ukonceny opatrovatelsky kurz s prvou pomocou, som flexibilna, spolahliva, nekomfliktna poskytnem výpomoc so všetkými domácimi prácami. Nakolko ma tato praca bavi, a chcem byt napomocna som ochotna pracovat aj cely tyzden. Len okolie Prievidze-Bojnice. mozte ma kontaktovat na tel. cisle 0944278598.


Vybudujte si svoje podnikanie

Nemá pre Vás trh práce miesto vďaka veku, ste mamička s malými deťmi alebo na materskej, absolvent bez skúseností alebo jednoducho hľadáte zmenu? Ponúkame serióznu prácu v oblasti zdravej výživy, flexibilný pracovný čas a zaučenie zdarma. Možnosť pracovať na hlavnú činnosť alebo aj popri zamestnaní.


Profesorka Alice

Kocourku, jmenuji se Alice, možná na to nevypadám, ale jsem přísná profesorka na vysoké škole. Je tady tak moc krásných studentů a já jsem po každé přednášce tak nadržená, že se sotva ovládám! Zamknu se do kabinetu a hraji si se svojí kundičkou. Chceš o tom vyprávět? Tak mi napiš! Napiš na MN(mezera)A a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD