PRIDAŤ INZERÁT

Barborka

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68886


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 19.9.2019
Konštantín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Suroviny

Firma Tachyon Technology pharm- malá testovacia firma - možnosť dodávok surovín priamo od výrobcov, viac ako 200 surovín priamo na sklade- okamžitý odber aj ťažko získateľné suroviny, rozvoz surovín, množstvo aké potrebujete, surovinové premixy, i stabletované suroviny s platným certifikátom, máme vybavené povolenia na výrobu výrobkov v EU. Najpredávanejšie suorviny: enzýmy, hydrolizovaný kolagén, kolostrum, resveratril, rutín, pycnogenol, citrusové bioflavoniody, kofeín, zelené riasy, chlorela, spirulina, mladý zelený jačmeň, B12, B17, vilca cora, guarana a iné...


Hliníkové disky GAMAPARTS 6,5Jx15 5x100

rozmer 6,5Jx15 ET 35 5X100, vhodné na ŠKODA OCTAVIA I, AUDI A3, GOLF 4, SEAT a podobne, kvalitné disky GAMAPARTS švajčiarskej výroby vo veľmi zachovalom stave nepoudierané, pekné, obuté a vyvážené pneumatikami MICHELIN Energy Saver sú v celku dobrom stave. Ihneď k použitiu. Na trase NR do BA dovoz zdarma.


hľadám prenájom

Dobrý deň,hľadám prenájom v rodinnom dome 1 - izbu , pre jednu osobu , aj na samote . Rád pomôžem aj pri práci okolo domu , aj s hospodárskymi zvieratami . Súrne. Vopred ďakujem za ponuky . Kraj nerozhoduje .


Nenáročná práca pre každého

Ponuka spolupráce: Sprostredkovanie klientov cez internet. Provízia: 340 € / 1 klienta. Vyplácanie provízie: do 48 hodín. Zaškolíme. Pre celé Slovensko. Od 18 rokov. Ponuka vhodná aj pre nezamestnaných, zamestnaných, MD, dôchodcov, študentov.