PRIDAŤ INZERÁT

Orál

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68637


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 19.9.2019
Konštantín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Bakalárky, diplomovky, seminárky, dizertačky

Kvalitne spracujeme bakalárske, diplomové a seminárne práce. Máme viacročné skúsenosti so spracovaním záverečných prác a preto nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese.


Stavebné puzdro a interiérové dvere

Stavebné puzdra pre zasúvacie dvere vysokokvalitné a za najlepšiu cenu na Slovenku. Stavebné puzdra pre zasúvacie dvere boli vyvinuté tak, aby maximalne zhodnotili Váš priestor. Ich konštrukcia prináša nové perspektívy pre posuvné systémy pre jednokrídlové a dvojkrídlové dvere s rozmermi, aké požadujete a výborne sa integrujú do každého priestoru a harmonizujú s kazdým štýlom zariadenia. Vďaka jednoduchej montáži je možné puzdra osadiť vo veľmi krátkom čase. Viac info o našich výrobkoch nájdete na našej internetovej stránke. Vieme Vám ponúknuť aj interiérové dvere zasúvacie a klasické.


Príležitosť

Ponúkam výnimočnú príležitosť seba uplatnenia pre šikovných ľudí, ktorí sa venujú MLM. Ponuka platí pre celé Slovensko.


Fyzioterapia SZU - 1. ročník

Predám materiál do 1.semestra 1.ročníka z predmetov: Anglický jazyk, Anatómia, Balneo, klimo, hydro, termoterapia, Fyzioterapeutická diagnostika, Klasická masáž, Latinský jazyk, Metódy kinezioterapie, Ošetrovateľstvo, Profesijná etika, Propedeutika liečebnej rehabilitácie, Prvá pomoc, Rekondično - relaxačné cvičenia a Všeobecná a vývinová psychológia. Materiál obsahuje všetky potrebné skriptá, knihy v pdf forme, testy, zápočty, prezentácie, poznámky, infolisty. Materiál predávam elektronicky, prípadne osobne v Banskej Bystrici alebo Dubnici. Je prehľadne spracovaný a utriedený. V prípade záujmu vám môžem zaslať časť materiálu na overenie, seriózne jednanie. Na foto jeden zo zápočtov z anatómie.