PRIDAŤ INZERÁT

Martina

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68636


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 24.7.2019
Vladimír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predaj rodinný dom Istebné

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Istebné. Dom je postavený na rovinatom pozemku o výmere 794 m2. Dispozične pozostáva z 5 izieb, kuchyne, kúpeľne, WC, zakrytej terasy, komory. V dome je garáž využívaná ako dielňa, kotolňa, pivnica. Podkrovie po rekonštrukcii možno využiť na podkrovné bývanie. Vykurovanie je plynové. Dom je napojený na plyn, elektrinu, vodovod a obecnú kanalizáciu. Cena je 67 000,- Eur. K dispozícii ihneď. Obec má základnú vybavenosť, je veľmi dobrá dostupnosť do okresného mesta Dolný Kubín.


Predám kobylu A1/1

Predám 5 ročnú kobylu plemena A1/1 farba ryška. Je v 100% zdravotnom stave. Výška cca 176cm. Je registrovaná na Závodisku v BA, čipovaná, pravidelne očkovaná, odčervená. Má veľmi dobrú povahu, je k ľuďom milá, na vychádzky do prírody neúnavná. Má krásne priestranné chody. Odkúpila som ju po jej tretích dostihoch, nepokazená, vhodná do rodiny ako rodinný miláčik alebo do spoločnosti iných koní. V stáde je nekonfliktná. Nehrbí sa, nikdy nezhodila. Kopytá má pevné, tvrdé, netreba kuť. Predávam ju z rodinných dôvodov a len do dobrých rúk.


Hľadáte zmenu? Už Vás nebaví súčasná práca?

Hľadám do pracovného tímu 3 šikovných ľudí. Zaškolím 3 ľudí do pracovného tímu. Rozširujeme pobočku. Hľadáme zodpovedných, serióznych a komunikatívnych spolupracovníkov. Pokiaľ spĺňate podmienky, zašlite životopis na: email. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Práca v Žiline, príjem cca 600-1000eur. Možnosť práce na vedľajšiu činnosť. Vhodné aj pre absolventov.


Prieskumy - práca na doma

Privyrobte si vyplňovaním prieskumov cez internet (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia... prieskumy sú anonymné). Je to jednoduché, cez počítač a internet.