PRIDAŤ INZERÁT

Erika

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68631


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Pondelok, 20.5.2019
Bernard

Vyberáme z vašich inzerátov:


Učitelka Stanislava

Jsem pořádně perverzní učitelka!  Potřebuješ naučit správnému chování? Pokud budeš dobrým a poslušným studentem, dovolím ti ochutnat mojí krásnou kundičku! A nejen ochutnat... Tak se přihlaš na mé doučování! Napiš mi na sex po telefonu, už mám rákosku připravenou! MN(mezera)STANI a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


Videoprodukcia Svadobný kameraman

Našou snahou je poskytovanie kvalitných služieb v oblasti videa a reportážneho videa. Disponujeme dlhoročnými skúsenosťami, profesionálnou videotechnikou a nadšením pri tvorbe každého nového záberu. Prezrite si prosím našu ponuku služieb.


Hotel pre psov Dogstar

Ponúkame vám ubytovanie psov a ďalších malých domácich zvierat, vo vynovených a ešte útulnejších priestoroch. Žiadne klietky ale gauče a pohodlné peliešky. Počas pobytu ponúkame wellness služby ako kúpanie, česanie, aromaterapia, strihanie, čistenie uší, strihanie pazúrov. Kŕmenie mäsom u nás nieje problém, keďže máme BARF predajňu. 24h starostlivosť Stráženie ponúkame už od 1 hodiny .


Strazenie zvierat

Pohlidam u sebe doma mensiho pejska nebo kocicku.Kdykoliv-vikendy,dovolene,vsedni den ale i ve forme denni skolky.Nemam doma deti ani jine zviratka.Jsem casove flexibilni a bydlim v Bratislave.