PRIDAŤ INZERÁT

Erika

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68631


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 24.7.2019
Vladimír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Distribúcia tovaru - zásielok

Hľadáme firmy pre zriadenie medziskladu a distribúcie technologického tovaru pre jestvujúcich, príp. nových odberateľov v okresných mestách na Slovensku, za účelom zrýchlenia distribúcie. Uprednostníme firmu s distribučnými možnosťami vrámci celého okresu a kapacitou vrátane Po-So. Nízka priestorová náročnosť na medziskladové priestory. Podmienka - živnosť, spoločnosť s oprávnením obchodu v rozsahu voľných živností. Možnosť udelenia výhradného zastúpenia. Žiadosť zašlite e-mailom s popisom firmy + IČO.


Predaj stavebný pozemok Revišné – Veličná 816 m2

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Revišnom, časť obce Veličná (okres Dolný Kubín). Pozemok je mierne svahovitý. Inžinierske siete sú zavedené v prístupovej ceste a je potrebné ich zaviesť až k pozemkom - elektrina, voda, plyn, kanalizácia. Výmera pozemku je 816 m2. Cena je 39,- Eur/m2 poprípade individuálna dohoda. K dispozícii ihneď. Dostupnosť do Dolného Kubína cca 6 km, vybavenosť obce je základná. Maklér odporúča.


Oriflame Sweden

Oriflame Sweden- Prírodná švédska kozmetika Ak máte záujem o nejaký z týchto výrobkov, napíšte :)


Obchodný asistent, Office manager

Prijmeme 3 ľudí do kancelárie v Žiline. Náplň: komunikácia s klientom, objednávky, , PR, plánovanie stretnutí, zabezpečenie reklamy, manažérske funkcie Podmienky: * vek 18+, * komunikatívnosť, * zodpovedný prístup. Ponuka: * práca na 1 rok, * funkčný systém práce, * kariérny postup, * príjemný kolektív, * aj pre absolventa. Finančné ohodnotenie 500 - 1300 eur. Potrebné je poslať životopis na mail.