PRIDAŤ INZERÁT

Coura Rozárka

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68628


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 19.9.2019
Konštantín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Obchodno - skladový manažér

Ponúkame zaujímavú a perspektívnu prácu v oblasti predaja produktov pre stavebníctvo a priemysel. Preferujeme mladéhoé človeka s aktívnou znalosťou angličtiny, práca na PC samozrejmosťou, vodičský preukaz nutný. Budeme Vás spätne kontaktovať a vybraných uchádzačov pozveme na pohovor. Práca je na plný pracovný úväzok.


murar38r hlada pracu Nemecko Rakusko

Vyuceny murar prax21r


Nemecký príves na predaj piva

Na predaj je typický nemecký príves na predaj piva – veľký osemuholník Príves má 2 výčapy postavené v strede s vodným chladičom v roku 2013 bola vymenená podlaha a príves bol vymaľovaný rok výroby 1980, kompletná elektroinštalácia stačí iba otvoriť a predávať pivo Príves je bez TP !!!


Opatrovanie pre opatrovateľa alebo opatrovateľku

Ponuka pre OPATROVATEĽA alebo OPATROVATEĽKU s nástupom ČÍM SKÔR/s mierne pokročilou až pokročilou úrovňou Nemčiny Do dedinky Sonnefeld, hľadáme skúsenú opatrovateľku pre manželský pár: 81 – ročnú pani (160 cm, 95 kg) a 84-ročného pána (160 cm, 70 kg). Manželia bývajú sami v rodinnom dome. Starostlivosť si vyžaduje prevažne pacientka, jej manžel nemá žiadne závažné ochorenia a potrebuje, aby mu bola opatrovateľka nápomocná pri osobnej hygiene. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s internetom. Pacientka je zaradená do 5. stupňa a pacient do 1. stupňa ošetrenia. Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok