PRIDAŤ INZERÁT

Angličtina, slovenčina, slovenčina pre cudzincov

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68493


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


Obchodný asistent

Sme obchodná firma v oblasti spotrebného tovaru s 33 ročnými skúsenosťami na trhu, potrebujeme troch ľudí do nášho pracovného kolektívu. Ľudí ktorí chcú finančné a kariérne rast, ochotný vzdelávať sa, pracovať tímovo. Ponúkame miesto obchodného asistenta, vedúceho veľkoobchodu a na obchodno - organizačnú pracú. Pozor nie manuálna práca! Bližšie informácie poskytujeme pri osobnom pohovore. V prípade záujmu je potrebné nám zaslať životopis na email.


Kurín pre sliepky

Predám kurín pre 15 sliepok zo smrekového reziva. Rozmery: výška cca 200 cm, šírka 200 cm a hĺbka 100 cm. Má dve poschodia, 3 ks drevených dvierok a 3 ks dvierok s pletivom. Dodávaný je v demonte. Cena je uvedená bez dopravy.


Kúpim 2-3 izbový byt

Kúpime 2-3 izbový byt v TRenčíne, najlepšie v pôvodnom stave (nie je podmienkou). Lokalita Sihot, Soblahovska do 55.000,- , prip. aj ine casti mesta do 50.000,- . Velku cast ceny zaplatime v hotovosti.


Obal na Apple iPod Touch 5/6 gen

Predám NOVÝ obal na Apple iPod Touch 5/6 generácie. Modrá časť je z umelej hmoty, čierna z tvrdého silikónu, vyrobené ako vysoko odolný obal proti nárazom. Osobný odber alebo pošlem poštou ;)