PRIDAŤ INZERÁT

Kristýna

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68477


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


administratívna práca cez internet

Ponuka administratívnej brigády. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Náplň práce: marketing, vybavovanie emailov, plnenie úloh, opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a spracovanie reklamných dokumentov. Práca z domu. Pracovný čas flexibilný. Za každú splnenú úlohu je odmena 5 €. Odmeny sú vyplácane do 72 hodín od splnenia úlohy. Počet úloh nie je limitovaný, je na Vás koľko odpracujete, toľko si zarobíte. Ja osobne som s brigádou veľmi spokojný, skutočne funguje, odporúčam. Pre zamestnaných, nezamestnaných, študentov, dôchodcov, MD.


Autoelektrikár do autoservisu

Prijmeme s nástupom ihneď vyučeného autoelektrikára s praxou na TPP do zabehnutého autoservisu v Nitre. Náplň práce: • diagnostika a oprava • práca na PC – práca s manuálmi, vystavovanie diagnostických dotazníkov • sledovanie práce na zákazke s cieľom dodržania termínu pre zákazníkov • kooperácia pri vyhľadávaní dielov s technikom ND V prípade záujmu pošlite emailom životopis alebo sa zastavte osobne na CHrenovskej 22 v Nitre. Viac info na 037/7777777.


ČISTENIE kamiónov

Ponúkame ČISTENIE/TEPOVANIE a dezinfekciu interiéru kamiónov. Neváhajte si pozrieť našu foto galériu a presvedčiť sa, že skúsenosti máme bohaté. 0908 771 231 Sme tu pre Vás kdekoľvek a kedykoľvek!


Šteniatka Labradora

Predám šteniatka Labradora majú 8 týždov sú odčervené a majú očkovaci preukaz,odber možný ihneď.Možnosť vidieť oboch rodičov.