PRIDAŤ INZERÁT

Prijímame výtvarné diela do jarnej aukcie umenia

ZBERATEĽSTVO


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68348


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 19.11.2019
Alžbeta

Vyberáme z vašich inzerátov:


prenájom bytu

Prenajmem jednoizbový byt v Devínskej Novej Vsi. Byt je čiastočne zrekonštruovaný plastové okná plávajúca podľaha. Byt sa nachádza v centre Devinskej Nove Vsi na ulici Milana Marečka na šiestom poschodí bližšie informácie na čísle 0905398552


Predaj švajčiarskych produktov

Hľadáme šikovných a ambicióznych poradcov kvalitných švajčiarskych produktov s 20 ročnou tradíciou na našom trhu. Pokiaľ ste z nasledujúcich regiónov: Myjava, Senica, Skalica, Trnava, Nové mesto nad Váhom, Piešťany a Trenčín, tak nás neváhajte kontaktovať. Pre veľký záujem prosím o kontakt mailom, kde Vám poskytneme bližšie informácie.


Operátor výroby pre mužov aj ženy

Náplň práce - obsluha strojov a zariadení, - vykladanie a nakladanie do strojov, - plnenie úloh zadaných team lídrom, - trojzmenná prevádzka Výhody - príplatky v zmysle zákonníka práce, - príplatky nad rámec zákonníka práce (nočná zmena, nadčasy) - mesačný bonus do výšky 116,20€ podľa výkonu a dochádzky, - letný bonus, - zimný bonus, - bonusy za dosahovanie výkonov na dennú normu, - bonusy za zistené nedostatky v kvalite výrobkov.


Predám Opel Corsa D,03/2008

Predám Opel Corsa D, rok výroby 03/2008, benzín, 5-dverové, objem motora 1229 cm3 , 59 kW, 5-stupňová manuálna prevodovka, predný pohon, farba modrá, najazdených 174 281 km. Priemerná spotreba – kombinovaná – 5,3 l/100 km. Centrálne zamykanie na diaľkové ovládanie, elektrické zrkadlá, posilňovač riadenia, rádio + CD, zimné + letné pneumatiky. EK + STK platné do 01/2015. Auto je pravidelne servisované, v 07/2013 komplet vymenené predné tlmiče a brzdové obloženie, servisná knižka, druhý majiteľ, jemne poškodená zadná kapota a mierne pretlačený ľavý predný blatník.