PRIDAŤ INZERÁT

Individuální půjčky expresscredit04@gmail.com

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68343


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 21.3.2019
Blahoslav

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hľadám šikovných ľudí, ktorí chcú slušne zarobiť

Hľadám schopných finančných poradcov, účtovníkov, ekonómov, zamestnancov, podnikateľov i nezamestnaných študentov, ženy na materskej dovolenke - jednoducho všetkých, ktorí si chcú slušne privyrobiť. Viem sa časovo prispôsobiť a pricestovať až za Vami. Ak máte pre mňa niečo zaujímavé, neváhajte ma kontaktovať na moje číslo!


Práca na doma

Chcete byť nezávislý, pripojte sa k FARMASI. FARMASI ponúka vynikajúcu obchodnú príležitosť pre každého, kto chce čo najrýchlejšie zarobiť peniaze so svojou prácou. Výrobky na starostlivosť o pleť sú vyrobené z prírodných materiálov.Katalóg zahŕňa krémy na tvár a ruky, súpravy na starostlivosť o nohy, viečka a riasy, čistiace prostriedky. Viac informácií.


prenájom chaty Ružiná

Prenájom chaty na divínskej strane VN ružiná.Chata sa nachadza cca 30metrov od vody,krásny výhlad,ubytovanie pre cca 12 osôb.Ideálne pre rodinnú dovolenku a taktiež pre rybárov.Chata má jedno podlažie,dole sa nachadza obývacia miestnosť s kuchynou a wc,hornú časť tvoria tri izby na spanie spolu s balkonom.Cena sa pohybuje za 70 eur/noc.


Zárobte si popri zamestnaní

Hľadáte zárobok popri zamestnaní, štúdiu, MD alebo dôchodku. Ste cieľavedomí a podnikaví ľudia s chuťou pracovať a učiť sa novým veciam. Ponúkame prácu s príjemnými ľuďmi, podporu kolektívu, pružnú pracovnú dobu . Pre záujemcov funguje rozsiahly školiaci systém.