PRIDAŤ INZERÁT

Individuální půjčky expresscredit04@gmail.com

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68338


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


X-mini UNO

Predám mobilný reproduktor X-mini UNO v rôznych farebných prevedeniach (gunmetal, modrý, zelený, oranžový, fialový, červený) Základný popis: Keramický výškový reproduktor prináša niekoľko výhod. V porovnaní s hliníkovým produkuje širší frekvenčný rozsah pokrývajúci vyššie aj nižšie zvuky. V dôsledku toho, je skreslenie zvuku oveľa menšie, pretože keramická membrána je schopná reprodukovať vysoké aj nízke frekvencie bez toho, aby došlo k chybám vo zvuku. S keramickým reproduktorom UNO budú detaily v hudbe, ako je hlas speváka a zvuk každého nástroja, čistejšie a jasnejšie.


Liahen na 51ks vajec

Liaheň ke 51ks kuracích vajec, natáčanie na spravene na pevno na veľkost kuracích vajec, teplota je automaticky nastavená na 37,8 sC, nedá sa nastavovať, liahen si ju nastavuje sama automaticky. Otáčanie najec je automaticky pomocou motorčeka na otáčanie vajec.


Liatinové kachle na tuhé palivo

Predám nepoužívané liatinové kachle na tuhé palivo. Hnedá farba. Dym. hrdlo 120 mm (priemer), rozmery cca 80 x 50 x 50 cm, výkon cca 5,5 kW. Platí pre KE, PO, BB kraj, po dohode doveziem kamkoľvek (SR).


MP3 prehrávač s klipom

Predám nový mp3 prehrávač s klipom na pripojenie na odev vo viacerých metalických farbách. Zabudovaná nabíjateľná lithiová batéria, slúži aj ako USB kľúč na prenos dát. Veľkosť: 56 x 56 x 55,2mm. Príslušenstvo: USB kábel, slúchadlá