PRIDAŤ INZERÁT

Individuálna pôžička expresscredit04@gmail.com

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68337


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 21.3.2019
Blahoslav

Vyberáme z vašich inzerátov:


PONUKA ADMINISTRATIVNEJ PRÁCE

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Pánske zlaté a strieborné hodinky

Predám nové elegantné pánske náramkové hodinky s luxusným dizajnom zlaté, strieborné a kombinované, remienok a ciferník hodiniek sú z nerezovej ocele, remienok hodiniek má dĺžku cca 22 cm, priemer ciferníka cca 4 cm, cena už od 6 EUR ! Praktický darček pre každého muža !


Oceľové profily jakl a rúry lacno

Predám za výhodné ceny oceľové profily jäkl (jokl, jekl, jakl, jakel) 50x20x2 mm ... 1,60 EUR/m, 30x30x2 mm ... 1,40 EUR/m. Oceľová rúra (priem. / hr. ) 51 / 2 mm ... 1,90/m. Aj iné rozmery podľa dostupnosti. Všetko je nové, II. akostná tr.


Spálňová zostava + manželská posteľ

Predám krásnu spálňovú zostavu z masívu borovice, nepoškodená, ako nová. Zostava sa skladá z troj-dverovej skrine, dvoj-dverovej skrine, komody, z dvoch nočných stolíkov a manželskej postele. Možnosť osobne si ju prísť pozrieť, stačí zavolať. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať buď mailom alebo volať na uvedené tel. číslo. V prílohe prikladám fotky.