PRIDAŤ INZERÁT

Orál

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68329


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Upratovanie, čistenie aut, bytov + domáce práce

Nestihate upratat dom, byt, ci auto. Neviete vycistit skvrny. Mali by ste zaujem o ekologicke, parne cistenie, tepovanie alebo klasicke cistenie? V pripade zaujmu nas kontaktujte. Taktiez zabezpecujeme aj pomocne prace ako zehlenie, postrazenie deti, starostlivost o starsich ci imobilnych pacientov, pomoc pri nakupoch, v zahrade- orezavanie stromov, uprava zahrad, malovanie, vystavba uzamykatelnych bran, ohradok a podobne.


Prijmeme šikovné promotérky/promotérov

Marketingová a obchodná spoločnosť so sídlom v Košiciach prijme šikovných ľudí do tímu. Náplň práce: - komunikácia, príjemné a profesionálne vystupovanie - reklama, propagácia a reprezentovanie firmy na frekventovaných miestach v obchodných centrách  Osobnostné predpoklady: - vek 18 – 35 rokov, - komunikatívnosť, - schopnosť učit sa, - reprezentatívne a príjemné vystupovanie. Ponúkame Vám : - denné vyplácanie mzdy, - finančné ohodnotenie 3 - 5 €/hod. + prémie - priateľské pracovné prostredie - kariérny rast, zaškolenie Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu.


KÚPIM STARÉ MINCE, BANKOVKY

Kúpim rôzne zbierky mincí (prednostne zlaté, strieborné), bankoviek, vyznamenaní - pozostalosti po zberateľoch, dedičstvo, nálezy a pod.. Platí stále, platba v hotovosti.


Predaj dvd

Ponúkam na predaj dvd, rôzne tituly.