PRIDAŤ INZERÁT

Starožitné obrazy a fotoaparáty

ZBERATEĽSTVO


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68172


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 15.2.2019
Pravoslav

Vyberáme z vašich inzerátov:


Chceš pracovať z domu?

Zaujímavá práca v oblasti Wellness priemyslu, na hlavnú, ale aj vedľajšiu pracovnú činnosť. Možnosť kariérneho rastu, flexibilná pracovná doba, zaujímavé finančné ohodnotenie.


Zváracie pracovisko s robotom Fanuc

Robotizované zváracie pracovisko s robotom Fanuc a zváracím prístrojom Lincoln. Je určené na sériové zváranie malých elementov. Vďaka svojej kompaktnej budove výmery sú obmedzené do minima a montáž ako aj uvedenie do prevádzky je veľmi jednoduché. Svet priemyselných robotov sa usiluje znížiť ceny robotizovaných zváracích pracovísk, a zároveň zachovať vysokú kvalitu výroby ako aj maximálne krátky čas doručeni. Robot: Fanuc Kontrolér: Fanuc Úplne zváracie zariadenie: Lincoln


Predám Rodinný dom 3+1- Dohoda možná

Predám Rodinný dom 3+1 v obci Vlčany – 14 km od Šali. Dom sa nachádza na 11 árovom pozemku v dobrej lokalite. Dom je pripojený asfaltovou cestou , bol čiastočne rekonštruovaný –novo zavedená elektrina 230-380 v nové káble , plyn , voda , plastové okná s celou výbavou , vybetonované podlahy . Je pripojená na verejnú kanalizáciu , kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami , zdroj teplej vody je elektrický bojler. V dome sa nachádzajú 3 izby a priestranná kuchyna + špajza , šatník , kúpelna , samostatný záchod , chodba. Za domom je dvor visadený okrasnými rastlinami –thuje , živé ploty , kríky , kvety , ,s podmurovaným bazénom. Vzadu je kuchynská záhrada a ovocny sad a jazero.


Preklady a korektúry

Robíme preklady a korektúry všeobecných a odborných dokumentov z a do angličtiny.