PRIDAŤ INZERÁT

Katka

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68165


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu









Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


ŽILINA obchodný supervizor(cca od 700e)

Hľadáme ambícioznych a komunikatívnych ľudí zo žilinského regiónu na pozíciu wellness odborného poradcu a manažéra. Práca v obl. zdravia, výživy organizmu, zdravého chudnutia, športovej výživy, starostlivosti o pleť. Konzultácie s klientom, servisovanie, zaškoľovanie. Manažérske pozície - kariérne uplatnenie. Podmienka – vek nad 18 r. Možnosť práce na HPC aj VPC. Výhodou je kompletné zaškolenie a rekvalifikácia, flexibilný pracovný čas a automatická možnosť kariérneho rastu. Pri práci 5 hodín denne, príjem cca od 700 eur - 1 500 eur. Pre viac informácii pošlite životopis.


Upratovačka RAČA

Upratovačka BRATISLAVA Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Upratovanie výrobných priestorov spoločnosti, šatní, chodieb a podobne. Jedná sa o čistiace a upratovacie práce. Pracovná doba 8 až 10 hodín/denne. VYPLÁCANIE TÝŽDENNÉ! Plat 2,7€/hod. v čistom V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedenej emailovej adrese alebo n a tel čísle 0917 690 952.


PONUKA ADMINISTRATIVNEJ PRÁCE

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ PRÁCE. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


PLASTOVÉ OKNÁ ZA SUPER CENY

Predám plastové okná 500mm x 500mm farba biela, vyklápacie, za 29€. možnosť zaslania na dobierku. IHNEĎ K ODBERU