PRIDAŤ INZERÁT

Barborka

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68164


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prenájom zabehnutého baru so stálou klientelou

Odstúpim a dám do dlhodobého prenájmu zabehnutý podnik - bar, nachádzajúci sa na sídlisku Zapotôčky v Prievidzi. Je tu aj možnosť odkúpenia do osobného vlastníctva. Bar je kompletne zariadený momentálne stále v plnej prevádzke, je teda možnosť okamžitého prevzatia prevádzky za chodu.


Brusič. Česká republika. Středočeský kraj

Bohemia Works Group, družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Brusič ocelových odlitků. Jedná se o práci na plný úvazek, dvousměnný provoz (ranní/noční). Nabízíme: Platové ohodnocení: 90 Kč – 120 Kč / hod. příspěvky na ubytování a dopravu do 2000 Kč měsíčně Požadujeme: věk do 45 – max. 50 let (zkušenosti s broušením ruční pneumatickou bruskou),základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, fyzickou


Dvere

Predám interierové dvere používané 3 roky, plné, hladké,jelša. 2x pravé, 1x ľavé, 1x s výplňou pravé a úzke kúpeľňové pravé. Kus 10 €.


predaj ready-made s.r.o. AKCIA

Ponúkame Vám na predaj uvedené READY MADE spoločnosti. Tieto spoločnosti boli založené iba za účelom ďalšieho predaja a preto nikdy nevykonávali žiadnu obchodnú činnosť. Nemajú žiadne pohľadávky ani záväzky, čo je v plnej miere garantované našou spoločnosťou. Základné imanie je splatené v plnej výške. Cena je uvedená vrátane všetkých poplatkov.