PRIDAŤ INZERÁT

Čtyřicítka Irena

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68150


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Pondelok, 18.2.2019
Jaromír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponúkame stavebné práce a lacný stavebný materiál

Sme stavebno-montážna firma. Špecializujeme sa na stavebné práce a predaj stavebného materiálu. Ponúkame: stavebný materiál za výpredajové ceny. najlacnejší Propanbutan. ohradové pletivo, šponovacie drôty, klince, odkvapy, žľaby, zvody / cenová ponuka a zameranie zdarma/. montáž a dodávku plastových okien so 40% zľavou /cenová ponuka a zameranie zdarma/. výrazné zľavy na strešné krytiny všetkých druhov, murovací materiál, lepidlá, omietky, polystirén na zateplenie fasád, osb dosky, qsb dosky a iné. Ponúkame dovoz až do domu. Platí pre západné Slovensko


Sprostredkovateľ

Ponuka spolupráce: Sprostredkovanie klientov cez internet. Provízia: 5 € / 1 klienta. Vyplácanie provízie: do 48 hodín. Tvorba pasívneho príjmu. Zaškolíme. Pre celé Slovensko. Od 16 rokov. Ponuka vhodná aj pre nezamestnaných, zamestnaných, MD, dôchodcov, študentov.


Skladník/skladníčka- Praha

Hľadáme vhodných uchádzačov pre prácu v sklade pri Prahe alebo v okolí Brna. Práca je na 2/3 zmeny a hlavnou náplňou je príjem a expedícia tovaru, práca s čítačkou kódov, naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru.Doprava na pracovisko ZDARMA!.Zabezpečené je ubytovanie (alebo príspevok na bývanie), zálohy týždenne vo výške 1.000Kč, výplata vždy načas. V prípade, že máte záujem, kontaktujte nás.


*** Luxusná spoločníčka

Ponúkame vám vytvorenie profesionálnej web prezentácie - garantujeme OKAMŽITÉ ponuky na stretnutia bez vstupných poplatkov.