PRIDAŤ INZERÁT

Anhydritové liaté potery

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 68140


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 23.4.2019
Vojtech

Vyberáme z vašich inzerátov:


Preprava osôb letisko Budapešť

vPonúkame Vám, jedinecnú prepravu na letiská EU ako Krakow, Katowice, Poprad, Bratislava, Košice, Budapešť a Viedeň. Preprava funguje ako nonstop služba systémom z bodu A do bodu B z celého slovenska a hlavne z Popradu a okolia. Bezkonkurečné ceny, skvelý personál, kvalitné vozidlá. To všetko len pre Vás a vašich blízkych.


elektromechanik BA -NONSTOP

Elektrikár Bratislava .Odstraňovanie porúch elektroinštalácií .Náš elektrikár je Vám plne k dispozícií . Vykonávame elektrikárske práce .Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .Opravy zásuviek a vypínačov,montáž lustrov.Revízne správy .Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Bodové osvetlenia .Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov.Elektrické prípojky domov a bytov .


Pravidelný příjem a dostupné bydlení pro každého!

Nenechte si ujít možnost dostat se k ověřenému výdělku domácí prací. Zkuste se zapojit k této jedinečné příležitosti vybudovat si svůj stálý měsíční příjem a vytvořit si podmínky pro dostupné bydlení bez zbytečného zadlužení se na celý život. Zapojte se do projektu dostupné bydlení, vytvořte si pravidelný příjem, zbavte se dluhů a získejte možnost mít vlastní dům nebo byt. K práci dostanete vše potřebné, včetně souhrnu zkušeností a rad.Je to jenom na Vás.Zajímá Vás více? Napište mi na e-mail. Rád Vám podám informace jak začít. Vše je podloženo smlouvou.


Vedúci obchodnej skupiny

Hľadáme uchádzačov na pozíciu vedúceho obchodnej skupiny do pobočiek v BA a TN.Prvé dva až tri mesiace sa musí uchádzač oboznámiť s fungovaním spoločnosti , náplňou práce , prejsť kompletným zaškolovacím procesom samozrejme v rámci pracovného pomeru. Náplň práce : Komunikácia s partnermi spoločnosti , kompletná administratíva okolo kancelárie, komunikácia s klientmi a po kompletnom zaškolení zodpovednosť za menší tím ľudí , do budúcnosti s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu.V prípade záujmu nám zašlite svoj štrukturovaný životopis na náš mail. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, s ktorými si naši personalisti dohodnú termín osobného pracovného pohovoru.