PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkam: hypotéky, úvery, refinancovanie

NEHNUTEĽNOSTI


EDITÁCIA INZERÁTU č. 67765


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 20.2.2019
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponuka administrativnej brigady

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Hľadádm tesárov, murárov,železiarov a robotníkov

Na prácu do ČR -Praha,hľadám tesárov, murárov, železiarov a stavebných robotníkov. Práca v stabilnej spoločnosti. Pravidelná splatnosť faktúr. Seriózny prístup. Tel.č. 0948 828 280


LF UK - všeobecné lekárstvo - 1. ročník

Ponúkam na predaj materiál pre 1.ročník na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Obsahuje predmety: Biofyzika, Lekárska biológia, Humánna genetika, Chémia, Histológia. Materiál predávam elektronicky. Je prehľadne spracovaný a utriedený. Na foto pre ukážku sú Vypracované otázky z genetiky. V prípade záujmu vám môžem zaslať časť materiálu na overenie, seriózne jednanie.


Laserové gravírovanie

Máte nápad na gravírovaný darček? My Vám ho zrealizujeme! Ako skúsená firma na trhu Vám ponúkame gravírovanie firemného loga, vlastných textov, motívov či sloganov do rôznych materiálov, na rôzne tvary a predmety. Laserový lúč zaručuje dokonalý efekt či už na skle, kove alebo dreve. Vyhotovenie je rýchle a kvalitné, takže neklaďte svojej fantázii medze a nechajte si vyrobiť originálny vygravírovaný darček pre svoju rodinu či firemných partnerov.