PRIDAŤ INZERÁT

Rekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na VII. sídlisku

NEHNUTEĽNOSTI


EDITÁCIA INZERÁTU č. 67707


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zaškolím 3 ľudí.

Práca v kancelárii, práca s klientom, oblasť obchodu a služieb, evidencia , maloobchodný predaj, návrh a aktívna realizácia reklamy, organizačná práca na pobočke, plánovanie, štatistika. Príjem cca700eur. Nie finančné poradenstvo. Je potrebné zaslať životopis na email.


Predám Opel Corsa D,03/2008

Predám Opel Corsa D, rok výroby 03/2008, benzín, 5-dverové, objem motora 1229 cm3 , 59 kW, 5-stupňová manuálna prevodovka, predný pohon, farba modrá, najazdených 174 281 km. Priemerná spotreba – kombinovaná – 5,3 l/100 km. Centrálne zamykanie na diaľkové ovládanie, elektrické zrkadlá, posilňovač riadenia, rádio + CD, zimné + letné pneumatiky. EK + STK platné do 01/2015. Auto je pravidelne servisované, v 07/2013 komplet vymenené predné tlmiče a brzdové obloženie, servisná knižka, druhý majiteľ, jemne poškodená zadná kapota a mierne pretlačený ľavý predný blatník.


OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Montované domy

Hľadáme obchodných zástupcov našej spoločnosti. Sme firma ktorá stavia nízkoenergetické montované domy. Pracovná doba nie je nami určená, je to práca na živnosť. Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis, aby sme Vás mohli zaradiť do výberového konania.