PRIDAŤ INZERÁT

Poaukčný predaj výtvarných diel v galérii Art Invest

ZBERATEĽSTVO


EDITÁCIA INZERÁTU č. 67693


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 18.7.2019
Kamila

Vyberáme z vašich inzerátov:


Obchodný manager

Hľadám šikovných ľudí na podnikanie bez rizika na pár hodín denne. Možnosť práce popri zamestnaní, z domova, vhodné pre každého.Vhodné pre komunikatívnych ľudí, s chuťou na budovanie vlastného obchodu, vlastnej kariéry,vlastnej firmy. Pre vytrvalých možnosť dosiahnuť časovú a finančnú nezávistlosť.


Preklady a opravy textov v anglickom jazyku

Kvalifikované preklady a korektúry realizované na prvotriednej profesionálnej úrovni a za veľmi výhodné ceny. Kvalitné a promptné preklady a opravy textov zo všetkých odborov a oblastí - bez obmedzení, pokiaľ ide o zameranie textu. VŠ vzdelanie v odbore angl. jazyk + úspešná prekladateľská prax: napr. preklady pre austrálske úrady a súdy + dôležitá je prax v oblasti korektúr textov: napr. korekcie odborných článkov, opravy tvorby učiteľov angličtiny z celej SR pre Minist. školstva a CVTI SR a pod. Kompletné informácie a názory klientov nájdete na webe: prekladyaj.webnode.sk Ceny: preklad - 1 NS/8E korektúra - 1 NS/4E Korektúra zahŕňa návrh opravy chýb + NS = normostrana = 1800 znakov vrát. medzier.


Ponákam prácu vo Francúzsku

Agentúra dočasného zamestnávania príjme do pracovného pomeru pracovníkov do zahraničia v týchto profesiách : elektrikár ,vodár ,sadrokartonista ,tesár-drevo ,tesár-betón .Podrobné informácie vám poskytneme na telefonickom čísle 0949 522 900.


Predám náhradné diely na Volvo V40 1,9 DI diesel

Predám náhradné diely na Volvo V40 1,9DI diesel, 85kW, r.v.2001. Kód motora D4192T3. Všetky klampiarske, mechanické a interiérové diely, motor, klíma, 5 stupňová manuálna prevodovka, disky velkosti 15, el. sťahovanie okien vpredu, vzadu manuálne sťahovanie okien.