PRIDAŤ INZERÁT

Učitelka Petra

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 67530


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 20.9.2019
Luboslav, Luboslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ubytovanie v Štúrove

Ponúkame ubytovanie v centre mesta Štúrovo.Izby sú vybavené vlastnou kuchynkou,sociálnym zariadením a TV. Ponúkame 2 a 3 posteľové izby v priamej blízkosti našich atraktívnych reštaurácii.Svoj voľný čas si môžete spríjemniť večernou prechádzkou po dunajskej promenáde odkiaľ je nádherný výhľad na Ostrihomskú baziliku.


Rifle

Predám super rifle zn House, č. 38. 2x oblečené, kupované minulý mesiac, nesadla veľkosť. Cena aj s poštovným. Osobný odber v BB (cena dohodou).


Brigáda pre študentov

Úspešná rozširujúca sa firma v Banskej Bystrici hľadá nových spolupracovníkov na rôzne pracovné pozície: Predavač/ka, Hosteska, Promotér, Asistent/ka predaja na stánku … Ponúkame: práca vo firme s dlhoročnou tradíciou zaujímavé platové podmienky možný profesijný a finančný rast príjemné pracovné prostredie profesionálny prístup Očakávame: pracovitosť komunikatívnosť lojalitu V prípade záujmu nás prosím skontaktujte a pošlite svoj životopis s fotkou na uvedený e-mail.


Kaderník alebo kaderníčka

Hľadám šikovnú kaderníčku- kaderníka už v zabehnutom salóne. Prax nutná . Privítame komunikatívneho príjemného kolegu. Miesto výkonu práce : Košice Sídlisko nad Jazerom, mzda dohodou. Teším sa na spoluprácu.