PRIDAŤ INZERÁT

Edita

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 67527


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 20.9.2019
Luboslav, Luboslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Profesorka Alice

Kocourku, jmenuji se Alice, možná na to nevypadám, ale jsem přísná profesorka na vysoké škole. Je tady tak moc krásných studentů a já jsem po každé přednášce tak nadržená, že se sotva ovládám! Zamknu se do kabinetu a hraji si se svojí kundičkou. Chceš o tom vyprávět? Tak mi napiš! Napiš na MN(mezera)A a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


Práca - brigáda

V ponuke dlhodobá brigáda od 18 rokov. Vhodná pre absolventov , pre mamičky na MD, pre zamestnaných a nezamestnaných . Na t.č. si dohodnite termín pohovoru - podmienka. Pohovor sa uskutoční v Zlatých Moravciach. Na pohovore Vám vysvetlíme podmienky a finančné ohodnotenie . Nejedná sa o finančníctvo. Pravidelné dvojtýždňové vyplácanie .


Asistent/ka manažera

Ponúkame prácu asistenta/ky. Náplň práce: - zadávanie inzercie, - telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi (klientov nezháňate Vy), - komunikácia s manažérom, - organizovanie stretnutí pre manažéra.


hodinovy manzel

ponukam sluzby hod. manzela, rychlo, profesionalne, cele slovensko