PRIDAŤ INZERÁT

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V OBCI BÍŇA OKR.NOVÉ ZÁMKY

NEHNUTEĽNOSTI


EDITÁCIA INZERÁTU č. 67402


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Telefonista ( vhodná práca aj pre študentov)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - komunikácia s klientom - telemarketingový predaj - práca v tíme Výhody: -vysoké finančné ohodnotenie( fix(450e)+komisie) -komplet zaškolenie v predaji -rozšírenie znalostí v oblasti kapitálových trhov -zdokonalenie úrovne cudzieho jazyka Jazykové znalosti: Slovenský jazyk - aktívne alebo Anglický jazyk - aktívne alebo Nemecký jazyk - aktívne Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu, živnosť , možnosť pracovať popri štúdiu. CV posielat na e-mail VIAC INFO PRI POHOVORE.


Operátor výrobnej linky v elektrotechnickom priemysle!!!

NÁPLŇ PRÁCE: - operátor výrobnej linky - elektrotechnický priemysel - práca na TPP, prácu v 3 zmennej prevádzke, práca je vhodná pre pre MUŽOV aj ŽENY! POŽADUJEME: - manuálna zručnosť - dobrý zdravotný stav a čistý register trestov Mzda: 2,32€/hod brutto + príplatky (nočná/nadčas/víkend) + bonusy do 120€/mesiac + stravné lístky 3 € - nástup IHNEĎ!!! SK EXPRES, s.r.o. Hotel Zobor Štefánikova 5, 1. poschodie 94901 Nitra Tel: 0917/852 968


Radiátory - panelové a kúpeľňové, nové

Ponúkam na predaj nové panelové radiátory (Korad, Airfel) a kúpeľňové (rebríkové) radiátory (KORALUX, ARKADA, OZIRIS, SOLARIS). Na výber rôzne rozmery. Všetky radiátory sú úplne nové + záruka. Ceny dohodou.


Prieskumy - práca na doma

Privyrobte si vyplňovaním prieskumov cez internet (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia... prieskumy sú anonymné). Je to jednoduché, cez počítač a internet.