PRIDAŤ INZERÁT

Odvezieme starý nábytok

ZBERATEĽSTVO


EDITÁCIA INZERÁTU č. 67142


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 20.2.2019
Lívia

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zlaté náramky KORAI

Zlaté náramky najvyššej kvality za bezkonkurenčné ceny iba v internetovom zlatníctve KORAI. Dámske a pánske náramky zo 14 karátového žltého zlata v rôznych dĺžok, vzoroch a šírkach za prijateľné ceny nájdete v internetovom obchode so šperkami KORAI. Navštívte e-shop KORAI a zaručene si vyberiete.


Vypratávanie bytov, garáží, pivníc

Vypratávanie bytov, garáží, pivníc, odvoz starého nábytku, postelí, skríň, odvoz stavebnej sute a odpadu pri rekonštrukcii, predaji a kúpe nehnuteľnosti. Celá Bratislava.


Staňte sa wellness poradcom

Aj Vy hľadáte prácu na doma, kde by ste boli pánom svojho času? Tak ste ju práve našli. Hľadáme poradcov wellness kozmetiky. Ponúkame škálu výživových doplnkov, prípravky na chudnutie, ktoré získate za zvýhodnené ceny, ak sa zaregistrujete ako poradca. Teda ak máte záujem, nezáväznú žiadosť Vám zašleme mailom, prípadne ak sa chcete stať len klientom wellness kozmetiky, taktiež nás kontaktujte a dozviete sa viac.


Zlepšite svoj finančný rozpočet

Hľadám do svojho tímu cieľavedomých ľudí, ktorí hľadajú zmenu, chcú mať prácu, ktorá ich baví a sú ochotní učiť sa novým veciam. Ponúkam príležitosť pre dlhodobú a profesionálnu kariéru, ale aj ako privyrobenie alebo brigáda .