PRIDAŤ INZERÁT

Chalupa pod Okruhlicou

CESTOVANIE


EDITÁCIA INZERÁTU č. 66999


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


REhodinky (trieda AAA)

Páčia sa vám drahé značkové hodinky ako Breitling, Omega či Rolex ale nechcete na ne míňať tisíce Eur. a tak rozmýšľate nad napodobneninou teda Replikou no objednávať tovar z Európy USA alebo iných krajín je z niekoľkých dôvodov riskantne napr. - 1. - Tovar musíte zaplatiť vopred. 2. - Neviete či vám niečo príde. 3. - Poskytovanie údajov kreditnej karty


3 izbový byt v Senci do dlhodobého prenájmu

3 izbový byt s balkónom sa nachádza v tichom prostredí len 350m od jazera. Byt je po rekonštrukcii-kúpeľňa, WC, kuchyňa. Izby sú účelovo zariadené nábytkom. Poschodie 2/4. Bezproblémové parkovanie. Cena 450 EUR/mesiac je včetne energií. Kontakt 0904702414. Byt bude voľný od 15.7.2014.


Preklady a opravy textov v anglickom jazyku

Kvalifikované preklady a korektúry realizované na prvotriednej profesionálnej úrovni a za veľmi výhodné ceny. Kvalitné a promptné preklady a opravy textov zo všetkých odborov a oblastí - bez obmedzení, pokiaľ ide o zameranie textu. VŠ vzdelanie v odbore angl. jazyk + úspešná prekladateľská prax: napr. preklady pre austrálske úrady a súdy + dôležitá je prax v oblasti korektúr textov: napr. korekcie odborných článkov, opravy tvorby učiteľov angličtiny z celej SR pre Minist. školstva a CVTI SR a pod. Kompletné informácie a názory klientov nájdete na webe: prekladyaj.webnode.sk Ceny: preklad - 1 NS/8E korektúra - 1 NS/4E Korektúra zahŕňa návrh opravy chýb + NS = normostrana = 1800 znakov vrát. medzier.


1-izb. byt na prenájom

Dám do prenájmu zaradený 1-izb. byt na Studenohorskej ul. v Bratislave. Cena: 390.-€/mes Kontakt: 0903 413906