PRIDAŤ INZERÁT

Prijímame výtvarné diela do jarnej aukcie umenia

ZBERATEĽSTVO


EDITÁCIA INZERÁTU č. 66860


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Štvrtok, 18.7.2019
Kamila

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám DVOJKOMOROVÚ - Pascu na kuny,lasice

DVOJKOMOROVÁ Pasca obojstranná na nevítaných návštevníkov či škodcov (potkany, kuny, lasičky, tchory a túlavé mačky. Možnosť použiť aj na živú navnadu..... !!!!Pletivo z drôtu 2 mm s okami 25 × 25 mm.Všetky diely pasce sú pozinkované pre dlhodobú životnosť.Pasca umožňuje trvalé nastavenie na rizikovom mieste výskytu nepozvaného hosťa. PAsca 2 vstupy / 100cm Model CAPC.INTR / 120 Rozmery : - dĺžka : 100 cm - Šírka : 30 cm - výška : 30 cm Pasca sa 2 vstupy a živú návnadu priestoru . Použitie : fretka , vydra , lasička , atď Chránený druh je nutné vypustiť do prírody. Návnada vnútornosti malých zvierat (kura, králik), črevá, pečienky Viac info na 123nakup eu


Plechy vlnité - celá SR

Vlnitý pozinkovaný plech II.tr. 0,4 x 800 x 2000mm. Plech je nový, nepoškodený. Cena 4,06 € za m2 (6,50 € za kus). Odber buď osobne, alebo po dohode doveziem. Pokiaľ je potrebné, môžem zaslať viac fotiek.


Hotové vchodové dvere a dvere na objednávku

Dakos vám ponúka hotové vchodové dvere v rôznych rozmeroch a prevedeniach už aj za 260€! Popis dverí:Masívna oceľová výstuha,5 bodové zamykanie,3D nastaviteľné panty, Hliníkový prah, Zateplené dverné výplne,Izolačné dvojsklo,6komorový profil.Darček:kľučka a zámok!Vchodové dvere na objednávku už aj za 292€!Dvere si môžete objednať v ľubovoľnom rozmere,s otváraním donútra alebo von, v pravom alebo v ľavom prevedení,vo farbe: biela alebo zlatý dub.Novinka:dvere z 88mm-ového profilu, s 32mm-ovým zateplenmý panelom a izolačným 3sklom už aj za 470€!Posielame po celom SK!


poprad katowice

Preprava na letiska Krakow, Katowice, Bratislava, Budapest, Vieden v oboch smeroch. Letisko Poprad z celeho slovenska.