PRIDAŤ INZERÁT

Starší rodinný dom Čankov - okr. Levice

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 66768


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Pondelok, 20.1.2020
Dalibor

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca cez internet!

Máš počítač, internet a chuť pracovať z domu s cieľom zabezpečiť si zaujímavý príjem?


Práca z kancelárie, nie administratíva

Súrne hľadám 10 seriozných ľudí do štúdia Vitality Púchov. Práca spočíva v obsluhe klienta, objednávky, servis. Zameranie: Vnútorná výživa- zlepšenie celkového stavu organizmu, redukcia hmotnosti, Vonkajšia výživa- starostlivosť o pleť a pokožku Športová výživa-zameraná na výkon a regeneráciu. Práca vhodná pre ľudí s pozitívnym vzťahom k zdraviu,zlepšeniu zdravia a pomoci ostatným ľudom. Uchádzačov kompletne zaškolíme. Účasť na pracovnom pohovore podmienkou Príjem 150-300 Eur


Predám rekonštrovaný 2-izbový byt so zariadením LR-1119

Ponúkame na predaj vkusne rekonštruovaný 2-izbový tehlový byt  o výmere cca 60 m2. Nachádza sa na Dvorskej ulici. Je kompletne rekonštruovaný. Kúpeľňa je murovaná s keramickým obkladom. V kúpeľni je vaňa a je spojená s WC. Všetky okná v byte sú plastové s vnútornými žalúziami. Rozvody v byte boli tiež menené. V kuchyni je nová kuchynská linka zhotovená na mieru. V predsieni sú plávajúce podlahy; v sanitárnych miestnostiach je keramická dlažba. V izbách sú drevené parkety. Súčasťou bytu je aj diaľkovo ovládaná klimatizácia. Byt sa predáva s kompletným zariadením /okrem elektroniky/.


PREDÁM ZÁHRADU

PREDÁM ZÁHRADU V LUČENCI, ZÁHRADKOVÁ OSADA 1. O ROZLOHE 403 m2. NA POZEMKU SA NACHÁDZAJÚ OVOCNÉ STROMY (JABLONE, HRUŠKY,VIŠŇA,ČEREŠŇA,)RÍBEZLE,ČERNICE, ORNÁ PôDA VHODNÁ NA VÝSADBU RôZNYCH DRUHOV ZELENINY, DREVENÁ CHATKA. V BLÍZKOSTI POZEMKU JE PRÍVOD PITNEJ AJ ÚŽITKOVEJ VODY.