PRIDAŤ INZERÁT

Slovak lessons

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 66458


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 26.4.2019
Jaroslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Máte choré srdiečko?

Niteworks je nočný výživový doplnok s L-argitínom, L-citrulínom, vitamínmi C a E a kyselinou listovou. Hlavné výhody: -Niteworks obsahuje aminokyseliny L-arginín a L-citrulín - Vysoký obsah kyseliny listovej , vysoký obsah vitamínov C a E, ktoré chránia bunky pred oxidačným stresom , medovku. Ako vám pomôže?: Oxid dusnatý je prirodzene sa vyskytujúci plyn v tele, ktorý podporuje normálny obeh krvi a cievnu cirkuláciu, keď je v kombinácii s vyváženou , pestrou stravou a cvičením. Použitie: Zmiešajte dve odmerky Niteworks prášku s 250 ml vody. Pite pred spaním. Niteworks je nočná výživa určená pre každého, ale predovšetkým pre tých, ktorý sú vo veku nad 30 rokov.


Vypratávanie bytov a odvoz starého nábytku BRATISLAVA

Odvoz starého nábytku, postelí, skríň, vypratávanie bytov, garáží, pivníc, odvoz stavebnej sute, čistenie pozemkov. Celá Bratislava - Vrakuňa, Lamač, Petržalka, Dúbravka, Karlovka, Staré Mesto, Ružinov, Devínska Nová Ves, Čuňovo, Rusovce, Záhorská Bystrica.


Kia Rio Platinum 1.4 D-CVVT

palivo: benzín prevodovka: 6-st. manuálna zdvihový objem: 1.685 ccm kombinovaná spotreba: 5,0 l/100km kombinované emisie CO2: 114 g/km emisná norma: EU6 zrýchlenie 0-100: 12.2 s Akciová cena na vyžiadanie" alebo možnosť získať zľavu až do 20% z pôvodnej ceny vozidla. Pre viac informácií ma kontaktujte e-mailom . Vozidlo si môžete nakonfigurovať na základe priloženého aktuálneho cenníka vozidla, v ktorom nájdete sériovú aj príplatkovú výbavu vozidla a aj technické údaje o vozidle. Vozidlá je možné financovať – financovanie na 1/3, financovanie na ¼, financovanie na 1/5, mesačné splátky. Kúpou vozidla prostredníctvom našej spoločnosti navyše získavate: - povinnú výbavu vozidla - gumové rohože pre všetkých cestujúcich - plnú nádrž paliva.


PROFI FINANČNÍK ŽILINA!

Ak si ambiciózny mladý človek s túžbou po managérskej práci s kariérnym rastom, zašli životopis na mail. PROFESIONÁLNA PRÁCA FINANČNÉHO MAKLÉRA je zameraná na prácu s klientami - kompletné finančné kontroly a na managérske pozície - kariérny rast. Kompletná rekvalifikácia bez vstupných poplatkov. Je možné pracovať na HPČ a VPČ. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovné stretnutie.