PRIDAŤ INZERÁT

Predám kolky I.republiky

ZBERATEĽSTVO


EDITÁCIA INZERÁTU č. 66440


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 20.8.2019
Anabela

Vyberáme z vašich inzerátov:


Krasny rustikalny tehlovy obklad original

Ponukame rustikalny tehlovy obklad zo 100-120 rocnej palenej tehly.Obklad ma zaujimavu,krasnu,farebnu strukturu.Stredne 6€/m2,krajne 12€/m2,rohy 1,2€/kus,znackovane 1,5€/kus.Je mozne pouzit v interieri aj v exterieri.Aj dovezieme,aj oblozime.Najlepsie osobne príst a vybrat si farbu a typ.


Essens

ESSENS je projekt, ktorý sa zaoberá krásou čistotou a zdravím tela, čistotou podnikania i štýlom života.Značka ESSENS v sebe skrýva niekoľko významov a slov. Parfumy sú výsledkom túžby celosvetovo uznávanej parfuméristky vytvoriť jedinečnú parfumovú kompozíciu použitím tých najkvalitnejších a najdrahších prírodných surovín, ktoré je možné na svetovom trhu získať. Vonné esencie boli vyberané tak, aby výsledná vôňa získala punc kvality, luxusu a nadčasovosti. Registrácia je zdarma,ID sponzora 20025947.Viac info mailom.


Elektrikár Bratislava a okolie-nonstop

Elektrikár Bratislava .Odstraňovanie porúch elektroinštalácií .Náš elektrikár je Vám plne k dispozícií . Vykonávame elektrikárske práce .Opravy a montáž elektroinštalácií v panelových bytoch a rodinných domoch .Opravy zásuviek a vypínačov,montáž lustrov.Revízne správy .Kompletné elektroinštalácie bytov a rodinných domov .Zapájanie varných dosiek.Bodové osvetlenia .Opravy a montáž bytových a domových rozvádzačov.Elektrické prípojky domov a bytov .


NOVÉ ! Pánske LED hodinky COBRA !

Predám nový typ pánskych digitálnych LED hodiniek v tvare hlavy kobry v celofarebnej kombinácii ciferníka a remienka ! Špeciálne tvarovaný moderný dizajn ciferníka okamžite priťahuje pozornosť ! Mäkký silikonový remienok má dĺžku 24 cm, rozmer ciferníka 4,1 x 5 cm. LED svetlo zobrazuje: čas, dátum, rok, čas v 12/24-hodinovom formáte. Efektný darček pre muža !