PRIDAŤ INZERÁT

Obsluha ohraňovacieho lisu

PRÁCA


EDITÁCIA INZERÁTU č. 66335


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Sobota, 18.1.2020
Bohdana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám Fiat Punto Cabrio

Predám Fiat Punto Cabrio - žltej farby, po STK, EK. Pekný vzhľad, výborný stav


Prírodné sirupy - vynikajúce

Prírodné sirupy - vynikajúce • sirup je vyrobený výlučne z prírodných surovín bez použitia umelých konzervantov, sladidiel a farbív, neobsahuje žiadne „Éčka”• extra hustý sirup s pomerom riedenia 1:14 (z 0,7l sirupu vyrobíme 10,5l až 11l kvalitného nápoja) • výlučne český výrobok, tradičný regionálny výrobok, viac ako 60 ročná tradícia • použitie: na výrobu limonád, do miešaných nápojov, na výrobu kokteilov, na pečenie a do koláčov, ako toping na zmrzlinu, na palacinky, na lievance a pod. Tel.: 0940 823314 Objem: 700ml. Cena: 2,40 Eur. Pri objednaní viac ako 5ks poštovné ZADARMO!


Kúpim starú plechovú električku IKARIA

Kúpim starú kovovú plechovú lokomotívu alebo vlakovú súpravu Merkúr, Bavaria, Merklin, Ikaria a staré plechové električky Chemoplast ikaria. Do svojej zbierky mám záujem kúpiť aj staré lanovky, horskej dráhy a parné strojčeky. Aj poškodené, nekompletné. Celá SR. Dobierku do ČR hradím ja a preberam ju spolehlivo. Ponúknite najlepšie s fotkou vašej hračky/hračiek na email alebo telefonicky na +420 773 451 292.


Zamestnáme šikovných barmanov/barmanky

Chceš byť súčasťou nášho tímu? Náš zabehnutý klub v centre mesta Bratislavy hľadá barmanov/barmanky. Ponúkame atraktívny plat približne 300€/týždenne, systém týždenných výplat, všetky cestovné náklady hradené firmou, zábavu a prostredie plné mladých ľudí, ubytovanie pre zamestnancov ktorí nepochádzajú z Bratislavy, skúsenosti nežiadame poskytneme Vám platené 2 týždne naším tímom, bonus vo výške 100€ po dvoch mesiacoch. Podmienkou je vek minimálne 18rokov.