PRIDAŤ INZERÁT

Predám plechové traktory KDN- KOVAP

ZBERATEĽSTVO


EDITÁCIA INZERÁTU č. 66117


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 23.8.2019
Filip

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca na doma - spracovanie dokumentov

SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A CELKOVÉ SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Hypotéky

Bezplatne sprostredkujeme hypotekárne úvery v bankách a zároveň zabezpečíme kompletný servis spojený s vybavením hypotéky napr. kúpnej zmluvy, poistenia nehnuteľnosti, ... Okrem hypoték sprostredkujeme aj spotrebné úvery, konsolidačné, refinančné úvery, ...


Príležitosť

Ponúkam výnimočnú príležitosť seba uplatnenia pre šikovných ľudí, ktorí sa venujú MLM. Ponuka platí pre celé Slovensko.


Získajte skvelú prax v nadnárodnej spoločnosti

Hľadáme do svojho tímu aktívnych ľudí, ktorí to chcú v živote dotiahnuť ďaleko. Ak ste dostatočne sebavedomí a chcete kariérne rásť, ste tu správne. Ponúkame špičkový kariérny plán, rozvoj osobnosti, možnosť sebauplatnenia a super kolektív. Vyberte sa cestou manažmentu a naučte sa ako viesť tím. Požadujeme chuť pracovať, časovú flexibilitu, komunikatívnosť a chuť učiť sa novým veciam. Práca je vhodná aj pre absolventov, študentov, ženy na materskej či ako vedľajší pracovný úväzok. V prípade, že je to presne to čo hľadáte, tak neváhajte a zašlite nám svoj životopis.