PRIDAŤ INZERÁT

Preprava na letisko, letiská

CESTOVANIE


EDITÁCIA INZERÁTU č. 66113


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Sobota, 16.2.2019
Ida

Vyberáme z vašich inzerátov:


Náplaste PowerStrip - úľava od bolesti

HIT roku 2014 - unikátny 100% prírodný produkt pre podporu zdravia a úľavu od bolesti napr. kĺbov, chrbtice, dutín a rieši mnohé zdravotné problémy napr. TK, cukrovky, alergie, gynek.problémy, psoriáza, akné, kŕčové žily... Patentovaná technológia bylín, minerálov, ženšenu, morského fytoplanktónu. Pravidelným používaním pomáha odstrániť aj chronické bolesti. Pôsobí až 48 hodín. Pre objednanie kliknite na link, potom Buy a vyberte produkt. Pre registráciu a prípadne objednanie väčšieho množstva balíčkov kliknite na link, potom Join, vyberte krajinu, vypíšte údaje. S registráciou Vám rada pomôžem. Možnosť spolupráce po registrácii.


Predám pozinkovaný vlnitý plech

Predám nové vlnité pozinkované plechy, rozmer tabule cca 800 x 2000 mm, hrúbka plechu cca 0,4 mm. Cena 6,50 EUR za kus. Božnosť dopravy (celé Slovensko), aj na dobierku.


Oprava notebooku, servis notebooku

Kontakt: PC Servis


Výroba nábytku na mieru do interiéru aj exteriéru

Stolárstvo Olexak, Ponuka : kuch.linky,vstavané skrine,postele, šatníky,obývacie steny,regále,stoly, dvere,okná,kancelárske zostavy. Záhradný nábytok,drevené obklady, prístrešky,podlahy,schody,zábradlia, altánky,pulty..... Výroba nábytku na mieru do interiéru i exteriéru, lacno, rýchlo s dovozom a montážou : kuchynské linky, schody, šatníky, skrine, postele, obklady, plavajuce podlahy. MASIV, DTD, MDF. Aj do kancelárie, domácnosti, kúpeľne, reštaurácie … Dovoz nad 999€ je zadarmo do celej SR Dovoz možný aj do Rakuska! Dlhoročné skúsenosti s výrobou nábytku. Zákazkové stolárske práce.