PRIDAŤ INZERÁT

CHORVÁTSKO - HOTELY, APARTMÁNY, CAMPINGY -

CESTOVANIE


EDITÁCIA INZERÁTU č. 65941


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 24.10.2018
Kvetoslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zväčšovač penisu Pro Long System

Predám nový, ešte nevybalený nástroj na trvalé zhrubnutie a predĺženie penisu až o 7,5 cm. Urológovia považujú túto metódu zväčšenia penisu za najefektívnejšiu, aká v súčasnosti existuje. Najvýhodnejšie sa dá kúpiť na webe bit.do/zvacsovac. Ja ho predám ešte výhodnejšie za 236 Eur aj s poštovným.


PONUKA ADMINISTRATIVNEJ BRIGADY

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.


Model

Zaoberám sa výrobou modelov kamiónov ktoré kopírujú logá, značku tahača, farbu atď.. Ručná práca veľkého modelu v mierke 1:24 ( cca 80cm ) Ak Vás táto ponuka zaujala prosím kontaktujte ma , následne sa dohodne všetko ostatné ( druch tahača, farba, logá atď… )


Obchodný manager

Hľadám šikovných ľudí na podnikanie bez rizika na pár hodín denne. Možnosť práce popri zamestnaní, z domova, vhodné pre každého.Vhodné pre komunikatívnych ľudí, s chuťou na budovanie vlastného obchodu, vlastnej kariéry,vlastnej firmy. Pre vytrvalých možnosť dosiahnuť časovú a finančnú nezávistlosť.