PRIDAŤ INZERÁT

Prijímame výtvarné diela do jarnej aukcie umenia

ZBERATEĽSTVO


EDITÁCIA INZERÁTU č. 65683


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Streda, 24.10.2018
Kvetoslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


partia sadrikartonistov a zateplovacov

partia sadrokartonistov a zateplovacov hlada pracu v rakusku s ubytovanim,nie na zivnost.mame auto a dohovorime sa,aj vlastne naradie.sme z nitry.0949685117


Obchod v oblasti wellness.

Náš tím sa dynamický rozrastá, a tak hľadáme serióznych, šikovných a schopných záujemcov, ktorí si chcú zmeniť výšku príjmov a osobnostne sa rozvíjať. Už cez 20 rokov sa profesionálne zaoberáme obchodom a poradenstvom v oblasti zdravej výživy. Využívame zázemie stabilnej spoločnosti a vďaka tomu ponúkame rôzne benefity, osobný rozvoj a skvelý školiaci systém .


Dovolenka v talianskych apartmánoch

Dovolenkujte s nami v apartmánoch v talianskom mestečku Lido Estensi.Apartmány sú pre 2-8 osôb (kompletne zariadené),rozmiestnené po celom mestečku,ktoré má dlhé piesčité pláže s mnohými športoviskami a ihriskami,krásnu promenádu s obchodmi,reštauráciami,zmrzlinárňami a každú sobotu sa tam konajú trhy.Možnosť výletov po okolí,nákupov v nákupných centrách,športovania,tancovania a ochutnávania miestnych špecialít v reštauráciách alebo na výletnej lodi.Po celý čas sa tam osobne o Vás staráme,aby Vám nič nechýbalo.Uvedená cena je za ap.pre 8 osôb začiatkom júla.Informujte sa u nás mailom alebo telefonicky o voľných termínoch.Tešíme sa na Vás.


Trapézové plechy - celá SR

Nový a nepoškodený Trapézový pozinkovaný plech II.tr. 0,4 x 960 x 2000mm. Cena: 4,11 € za m2 (alebo 7,90 € za kus). Plech je možné prevziať osobne, alebo ak sa dohodneme na dovoze tak doveziem. Ak treba zašlem aj viac obrázkov.