PRIDAŤ INZERÁT

Starožitné obrazy a fotoaparáty

ZBERATEĽSTVO


EDITÁCIA INZERÁTU č. 65545


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Nedeľa, 17.2.2019
Miloslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Stavebné práce a rekonštrukcie

Stavebná firma Rijess vám ponúka nasledujúce služby: robíme komplexnú rekonštrukciu bytov a domov, vodoinštalácia, kúrenie, plyn, maľovanie, stierkovanie, parkety, elektrikarské práce, sadrokartón, komplet murárske práce, zateplenie fasád, hĺbkové profi tepovanie. Na trhu sme už od roku 2004. Máme dlhodobé a kvalitné skúsenosti v oblasti stavebníctva a rekonštrukcií. O našej kvalitne odvedenej práci svedčia aj mnohé pozitívne referencie. Neváhajte nás kontaktovať. Info telefonicky, alebo pozrite web stránku.


Chalupa pod lesom.

Ponúkame na predaj chalupu v peknom, zdravom a tichom prostredí pod lesom v obci Vígľašská huta - Kalinka. Dom je v pôvodnom stave , má jednú izbu a kuchyňu a ponúka novému majiteľovi vytvoriť si chalupu podľa svojich predstáv. Voda cca 130 m samospád potrebné dotiahnuť do domu, suché WC, záhrada s ovocnými stromami. ZP 831 m2 TTP 2105 m2.


Česká společnost hledá obchodní partnery pro Slovensko.

Zavedená společnost v oblasti přírodních detoxikačních a imunitu posilujících doplňků stravy hledá partnery pro Slovensko. Požadujeme organizační schopnosti a samostatnost. Nabízíme pravidelné odborné školení, silné zázemí. Naši partneři získají navíc možnost prodávat zboží přes partnerský e-shop mirabelka.cz / mirabelka.sk. Provize z objednávek ve stejné výši, jako kdyby prodávali zboží přes svůj vlastní e-shop.


RESTAUROVANIE

ZRESTAURUJEM NABYTOK ZA NIZKE CENY.KOMODA 250 EUR,SKRYNA 300 EUR,ATD.FRANCUZKA POLITURA.