PRIDAŤ INZERÁT

klampiarske práce

SLUŽBY


EDITÁCIA INZERÁTU č. 59924


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Piatok, 20.9.2019
Luboslav, Luboslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca na doma na privyrobenie

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.


Korektúra textov, formálna úprava

Korektúra textov - oprava diplomovky, bakalárky, seminárky, gramatika, štylistika, formálna úprava 0903 639 368


Lacná dovolenka v Taliansku

Dovolenkujte s nami v 4-miestnych karavanoch v talianskom kempingu v prímorskom mestečku Lido Estensi.Karavany sú kompletne vybavené(chladnička,varič,riady,deky,vankúše,osvetlenie atď),majú splach.WC a vodovod.Kemping má 4 bazény,obchodíky,fitko,pizzérie,animácie,piesčitú pláž,ihriská zdarma,pláž.bary.Možnosť objednania polpenzie.V cene:ubytovanie,energie,parking pri karavanoch,delegát.V okolí mnoho pamiatok,zábavný park,diskotéka,nákupné centrá,trhy,prístav.Uvedená cena je za týždeň/4osoby/júl alebo august.Voľné termíny aj v júni a septembri.O cenách a voľných kapacitách sa informujte mailom alebo telefonicky.Tešíme sa na vás.


Pomeranian

Kupim stena Pomeraniana (nie trpaslicieho spica). Sice nehladam buduceho vitaza vystav, len milacika detom, ale urcite s PP. Rozhoduje cena. Nie je problem pon zajst aj 600, 700 km.