PRIDAŤ INZERÁT

* * * Práca z domu na počítači * * *

PRÁCA


EDITÁCIA INZERÁTU č. 59704


Zadajte heslo, ktoré ste zvolili pri vkladaní inzerátu

Dnes je Utorok, 20.8.2019
Anabela

Vyberáme z vašich inzerátov:


keramcké obklady, sochy, fontány

Ručná výroba keramických obkladov pre krby, pece, kachle, steny, keramické obrazy „na mieru“, záhradná keramika, sochy, fontány, misy, darčeky, zvonce, aromalampy. Umelecká maľba na stenu, od návrhu po realizáciu.


Učitelka sexu

Chtěl by jsi doučování od učitelky jako jsem já? Jsem preverzní a stále nadržená. Moc ráda si to rozdávám se studentíky, ale třeba i se školníkem, nebo ředitelem školy... Prostě sex musím mít pořád! Tak mě nenech čekat a napiš mi nějakou vzrušující smsku na můj sex po telefonu! Napiš na MN(mezera)UCIT a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD


Dovolenka za menej

Cestujete viac krát za rok? Potom sme tu pre Vás lacný profesionáli. Ozveme sa Vám.


PRÁCA Z DOMU!

Prácu môžete vykonávať popri Vašej práci, popri štúdiu, dôchodku alebo materskej dovolenky resp. rodičovskej. Pracovný čas si určujete sami. Zárobok cca. 500€ mesačne. Ide o administratívnu prácu, marketing, vybavovanie e-mailov. Všetko čo k práci potrebujete je počítač a pripojenie na internet.